فهرست

 

نقشه استان

نقشه استان سیستان و بلوچستان

 

بازدیدها

 

اوقات شرعی

 

پیام کوتاه

 
 

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1393

 
نام ((محمد)) و ((فاطمه)) بیشترین انتخاب مردم استان سيستان و بلوچستان

   دهمرده مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبريك ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت :  علاقه‌مندي مردم استان به معنويات و ابراز عشق به خاندان عصمت و طهارت باعث شده است تا انتخاب نام محمد و فاطمه در استان ، بالاترين فراواني را داشته باشد.

مديرکل ثبت احوال گفت: درتعالیم اسلامی سفارش زیادی در مورد انتخاب نام نیک برای فرزندان شده به طوری که این مهم از جمله حقوق مسلم فرزندان بر پدر و مادر به شمار می آید.

 

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1393

 
در سال 1392 هر روز 263 ولادت در استان به ثبت رسیده است

دهمرده مدیر کل ثبت احوال استان گفت : ثبت احوال به عنوان متولی ثبت وقایع حیاتی و انتشار آمار انسانی و تحولات جمعیتی کشور همواره سعی دارد تا با بروز رسانی ثبت وقایع حیاتی آمارهای دقیق از تحولات جمعیتی ارائه نماید و این امر جز با همکاری مردم در ثبت به موقع وقایع حیاتی امکان پذیر نخواهد بود . 

 

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1392

 
كارت هوشمند ملي در شهرستان ميرجاوه

رييس سازمان ثبت احوال كشور در بازديد از شهرستان ميرجاوه و درجلسه شوراي هماهنگي ثبت احوال شهرستان ميرجاوه گفت : معضلاتی که در سیستان و بلوچستان وجود دارد جدای از استان‌های دیگر نیست و به دلیل گستردگی استان و پراکندگی جمعیت، مشکلات تعیین صلاحیت هویتی و تابعیتی هموطنان به سختی انجام می‌شود که خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در استان سیستان و بلوچستان انجام شده است.

 

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1392

 
رئیس سازمان ثبت احوال كشور : کارت هوشمند ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونيك است

محمد ناظمی اردکانی در حاشیه جلسه گردهمایی روسای ادارات ثبت احوال سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران استان اظهار داشت: کارت ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونیک  است و اساس آن برای شناسایی فرد در دولت الکترونیک و فضای مجازی است. 

 

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1392

 
بازديد رييس سازمان ثبت احوال كشور از اداره ثبت احوال زاهدان

محمد ناظمي اردكاني رييس سازمان ثبت احوال كشور و هيات همراه در اولين برنامه سفر خود به استان سيستان و بلوچستان از اداره ثبت احوال شهرستان زاهدان بازديد نمودند .

در اين بازديد با توجه به اقدامات خوب صورت گرفته در ثبت احوال سيستان و بلوچستان بر تلاش و آمادگي هرچه بيشتر ادارات ثبت احوال جهت اجراي طرح عظيم صدور كارت هوشمند ملي تأكيد گرديد

 

 

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1392

 

محمد ناظمی‌اردکانی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور و هئیت همراه صبح امروز وارد شهرستان زاهدان شدند.

بازدید از اداره ثبت احوال زاهدان، حضور در گردهمایی روسای ادارات ثبت احوال، سخنرانی در جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال میرجاوه، افتتاح ایستگاه کارت هوشمند ملی و بازدید از اداره میرجاوه و دیدار با استاندار و نمایندگان سیستان و بلوچستان از جمله برنامه‌های سفر وی به سیستان و بلوچستان است.

 

 

تاریخ انتشار : 04 اسفند 1392

 
دوره آموزشی کاربران سامانه کارت هوشمند ملی در زاهدان برگزار شد

دوره آموزشی ویژه کاربران سامانه صدور کارت هوشمند ملی در اداره كل ثبت احوال سيستان و بلوچستان برگزار شد . 

صفحه 1 از 18 - موارد 1 تا 7 از مجموع 124 مورد

مناسبت

 

تاریخ و زمان

 

دسترسی سریع

 

پیوندها

 

نظرسنجی

پورتال اداره کل ثبت احوال استان سيستان و بلوچستان را چگونه ارزيابي مي کنيد ؟